Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 8.99 PLN

Vademecum przechowywania i katalogowania monet

Kamiński J. W., Błądek B.,Chowaniec A.

Bestbit

Rok wydania: 2015

ISBN: 978-83-929853-1-0

Oprawa: miękka

Ilość stron: 126

Wymiary: 150 x 210

Po sukcesie książki "Vademecum czyszczenia i konserwacji monet", autorzy postanowili wydać nową publikację, tym razem dotyczącą przechowywania i katalogowania monet. Mając wieloletnie praktyczne doświadczenie w kolekcjonowaniu, podjęli oni próbę pokazania starych i nowych metod przechowywania zbiorów wytykając ich wady oraz chwaląc zalety. Jako pierwsi zmierzyli się też z próbą porównania dostępnych na rynku katalogów internetowych.

Publikacja, oprócz przedmowy, wstępu i zakończenia, zawiera dwa rozdziały. Pierwszy "Katalogowania numizmatów" zawiera następujące podrozdziały: Katalog - co to jest i dlaczego jest tak ważny; Katalogi książkowe; Katalogi monet współczesnych, inwestycyjne; Katalogi aukcyjne; Indywidualne programy do katalogowania monet; Dedykowane programy do katalogowania monet; Strony internetowe do katalogowania monet; Tabela porównawcza katalogów monet.

Drugi rozdział "Przechowywanie numizmatów" natomiast składa się z następujących podrozdziałów: Kilka uwag do przechowywania monet; Klasery i zestawy rocznikowe; Albumy; Woreczki strunowe; Holdery; Kapsle; Kasety i palety na monety; Pudełka gradingowe; Kopertki.

Szablony produktu

  • Stan: 

    Nowy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...